Aktualności

Roztańczona dusza…

Trzecia godzina formacyjna była spotkaniem z ciekawymi gośćmi. Usłyszeliśmy piękne świadectwo wiary państwa Karoliny FelskiejKrzysztofa Wasilewskiego. Dowiedzieliśmy się, że z Bożym błogosławieństwem możemy wiele osiągnąć. Jednak, „by odnieść sukces trzeba być na tyle głodnym, aby nie poddawać się przeciwnościom” – podzielił się Pan Krzysztof. Usłyszeliśmy również o tym, jak ważne jest dobre wychowanie i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji. Dziękujemy naszym przemiłym gościom za opowiedzenie historii swojego życia. Życzymy wielu sukcesów w niebie i na ziemi.

Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski – najbardziej utytułowana Polska para w tańcu towarzyskim; 20-krotni Mistrzowie Polski
w tańcach standardowych, latynoamerykańskich, 10 tańcach; wielokrotni finaliści Mistrzostw Świata i Europy Zawodowców
w 10 Tańcach i w tanecznym Show. Małżeństwo od ponad trzydziestu lat, szczęśliwi rodzice.

Podczas naszego spotkania jedna z klas gimnazjum, która obchodziła swoje święto patronalne opowiedziała o św. Bracie Albercie. Zaprezentowali również wzruszającą pantomimę „Nasze RĘCE”. A na przerwie zostaliśmy przez nich poczęstowani kanapkami i słodyczami, bo patron klasy św. Albert uczył miłości u szacunku do wszystkich.

Adam Hilary Bernard Chmielowski CFA herbu Jastrzębiec, znany jakoświęty Albert Chmielowski oraz święty Brat Albert (ur. 20 sierpnia 1845, zm. 25 grudnia 1916 w Krakowie) – polski zakonnik franciszkański, założyciel zgromadzenia albertynów i albertynek, powstaniec, malarz,święty Kościoła katolickiego, znany z pełnej poświęcenia pracy dla biednych i bezdomnych.

Galeria zdjęć: