Aktualności

Sukces na VI Olsztyńskich Targach Edukacyjnych Szkół Ponadgimnazjalnych

XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie im. Świętej Rodziny w Olsztynie brało aktywny udział w VI Olsztyńskich Targach Edukacyjnych Szkół Ponadgimnazjalnych.

W przygotowaniu naszego stoiska udział wzięli uczniowie i wychowawcy klas I-III. Cieszyło się ono ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt, iż rozeszły się wszystkie ulotki, które przygotowaliśmy na to wydarzenie.

Nagrody za targi

Wisienką na torcie naszego udziału w targach był występ artystyczny, w którym wzięli udział uczniowie klas I-III. Występ składał się z dwóch części. W pierwszej zatańczyli Błażej Mielcarek z klasy III w parze z panią Katarzyną Zyborowicz-Malewicką, nauczycielką wychowania fizycznego. Tłem do ich rumby był taniec grupy uczniów, którzy rytmicznie dopełnili i uświetnili występ pary tanecznej.  Po występie tanecznym zgasły wszystkie światła i na scenę wkroczył Kornel Breńkacz, który zademonstrował swoje niebywałe umiejętności w sztuce żonglerskiej. Całość występu została nagrodzona II miejscem za występ artystyczny. W nagrodę otrzymaliśmy dyplom i dwa zestawy multimedialnego kursu do nauki 5 języków obcych.

targi edukacyjneZobacz migawkę z naszego udziału w targach!