Aktualności

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Zapraszamy serdecznie na DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI w XIII Liceum Ogólnokształcącym Katolickim im. Świętej Rodziny w Olsztynie! To doskonała okazja, aby poznać naszą placówkę i zobaczyć, jak wygląda szkolne życie.
🗓️ 20 kwietnia 2024r.
⏰10.00- 12.00.
📌Mickiewicza 10, Olsztyn.
Dlaczego my?
Ponieważ:
  • mając świadomość wagi młodości, dążymy do tego, by była to szkoła odpowiadająca na potrzeby młodego człowieka, wspierająca jego aspiracje i talenty oraz pozwalająca orientować się we współczesnym świecie i kulturze,
  • rozwijając umysły, chcemy stworzyć uczniom atmosferę sprzyjającą kształtowaniu ich osobowości w duchu wartości katolickich,
  • jesteśmy SZKOŁĄ Z SERCEM W SERCU MIASTA!
Podczas tego dnia zwiedzisz nasze sale lekcyjne, zapoznasz się z programem nauczania i dowiesz się więcej o wartościach, które są fundamentem społeczności szkolnej.
Ponadto będziesz mieć szansę spotkać naszych fantastycznych nauczycieli, którzy są zaangażowani w rozwijanie potencjału każdego ucznia i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
Nie przegap szansy, aby odkryć naszą szkołę i doświadczyć atmosfery pełnej wsparcia, w której uczniowie rozwijają swoje talenty i budują trwałe przyjaźnie.
Zapraszamy Ciebie i Twoją rodzinę do odwiedzenia naszego liceum.  Przekonaj się, dlaczego jesteśmy dumnymi członkami tej wyjątkowej społeczności edukacyjnej. Czekamy na Ciebie!
⬇️⬇️⬇️